X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
سه‌شنبه 24 بهمن‌ماه سال 1391 :: 02:18 ق.ظ ::  نویسنده : مهندس توسلی

به طور کلی داوطلبان را به دو دسته تقسیم میکنیم:


الف)داوطلبان ناامید(با توجه به درصد های تقریبی و نرم افزار تخمین رتبه)

ابتدا سخن من با داوطلبان نا امید و احتمالا افسرده است،که خود به دو گروه بد شانس و کم تلاش تقسیم میشوند.داوطلبانی که از روی بدشانسی ، اضطراب و...  به قول معروف به حق خود نرسیدند و میدانند اگر یک بار دیگر سر جلسه بشینند بهتر نتیجه میگیرند با یک استراحت یکی  دو ماهه برنامه ریزی خود را برای سال آینده با کمک ما انجام دهند و انشالله به آنچیزی که حقشان بوده خواهند رسید. البته نگران یک سال عقب افتادن نباشید چرا که قبولی در رشته و دانشگاه مطلوب باعث پیشرفتی خواهد شد که چه بسا چندین سال عقب افتادن را جبران کند.

از گروه بدشانس ها که بگذریم به گروه نا امیدان کم کار خواهیم رسید این عده خودشان هم به کم کاری خودشان اعتراف میکنند.توصیه من به این گروه این است که اگر این توانایی را در خودتان میبینید که با تلاش بیشتر میتوانید نتیجه بهتری بگیرید و شاید علت عدم موفقیت شما کمبود زمان ، حجم زیاد مطالب و عدم برنامه ریزی صحیح بوده شما هم این فرصت را که شاید آخرین بار در زندگی بتوانید تجربه کنید را از دست ندهید و در مورد کنکور سال آینده فکر کنید. 


ب) دوطلبان امیدوار به قبولی(با توجه به درصدهای تفریبی و نرم افزار تخمین رتبه) 

و اما شما ها که پس از چندیدن ماه تلاش این چند روز را با خیال راحت تا ظهر میخوابید! 
ابتدا به شما خسته نباشید میگویم و امیدوارم در رشته و دانشگاهی که استحقاق آن را دارید قبول شوید، ولی چند توصیه برای این چند ماه تا اعلام نتایج و انتخاب رشته دارم؛
پس از یکی دو هفته استراحت کافی سعی کنید در زمینه نرم افزارهای تخصصی برق از قبیل متلب، سیمولینک  اسپایس و... کاملا مسلط شوید چرا که در دوره کارشناسی ارشد برق مبانی اغلب پروژه ها و تکالیف درسی با مطلب و سیمولینک می باشد. پس تمامی گرایش ها روی متلب و سیمولینک کاملا مسط شوید و گرایش هایی مانند الکترونیک نرم افزار H-Spice و  برق قدرت نرم افزار Psim را علاوه بر متلب مسلط شوند.

توصیه بعدی و البته مهمتر این است که اگر در زبان انگلیسی ضعف دارید سعی کنید در این چند ماه حداقل reading خود را تقویت کنید چراکه اغلب منابع ارشد در دانشگاه های معتبر به زبان لاتین می باشد.مشاوره کنکور ارشد برق
کنکور کارشناسی ارشد برق، جزوات کنکور ارشد برق، منابع کنکور ارشد برق، class-konkoor.ir
آخرین مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 108024